Dostat ponuku

Architektonické modely a 3D tlač. Aké sú hlavné výhody?

3D tlač v architektúre kombinuje presnosť virtuálneho 3D modelovanie s hmatateľnou realitou fyzických objektov. K vytváraniu modelov sa predtým používalo prevažne drevo, pena a kartón, teraz sa však čoraz viac architektov a staviteľov uberá smerom digitalizácie návrhov. Prečítajte si, prečo sa architekti pripájajú k revolúcii 3D technológiou!

Pozrite sa, aké architektonické modely sme v minusloti robili pre našich klientov.

Lepšie vizualizácia pre vašich partnerov
3D model robí váš návrh hmatateľný. Detailné realizácie modelov sú cenným nástrojom komunikácie vašich návrhov a nápadov s kolegami, klientov i investorov. 3D makety odhaľujú teoretickú povahu technických výkresov i skyc a sú perfektné pre manifestáciu inovatívnych myšlienok.

Zníženie času venovanému tvorbe modelov
3D tlačiarne oživujú dizajn a súčasne šetrí pracovný čas. Akonáhle zadáte realizáciu 3D tlače, môžete pokračovať v práci na ďalších dôležitých úlohách či svoje návrhy ďalej rozvíjať. 3D tlač je obzvlášť užitočný, ak je váš návrh vyrobený z komplikovaných konštrukčných prvkov, ako sú dvojité zakrivené plochy alebo zložité fasády, ktoré bezproblémovo a rýchlo zhmotňuje.

Veľká kvalita výtlačkov a mnoho funkčných materiálov
Už je preč doba, kedy 3D výtlačky vyzerali amatérsky a hrubo. Profesionálne 3D tlačiarne realizujú architektonické modely s veľkou úrovňou detailov a hladkosťou povrchov. Okrem toho ponúka široké množstvo tlačových materiálov. Do modelov môžete navyše pridávať aj priehľadné prvky (transparentné živice) alebo kovové časti (oceľ, mosadz ad.).

Jednoduchá re-editácia a možnosť ďalšieho rýchlej tlače
3D tlač je ohromne flexibilný. Ak klient požaduje zmenu, môžete súbory neobmedzene jednoducho upravovať a objekty znova tlačiť. Krásou 3D modelovanie a tlače je skutočnosť, že máte všetko maximálne pod kontrolou.

Pokiaľ chcete 3D tlač architektonických celkov vyskúšať, nie je nič jednoduchšie! Poskytnite nám virtuálne 3D dizajn, poladíme prípravnú fázu, vyberme vhodný materiál, farbu a povrchovú úpravu a pusťme sa do toho! Model za rozumné peniaze rýchlo vytlačíme a zašleme priamo k vám!

Zaradené do:

Tento príspevok napísal používateľ Admin1072