Dostat ponuku

Rapid prototyping

Vyvíjajte svižne nové prototypy!
Získajte rýchlo jasnú predstavu o vašich plánoch a možnostiach výroby.

Získajte ponuku
  • Kalkulácia do 3 hodín
  • Výroba aj do druhého dňa
  • konzultácie zadarmo
  • Dodanie v termíne alebo zadarmo
  • Široká ponuka materiálov a technológií

3D Model

Dokážeme premeniť aj tie najdivokejšie sny na použiteľné 3D tlačiteľné modely. Nebojíme sa objavovať a používať úplne nové výrobné metódy a technológie na vytvorenie dokonalého prototypu.

Iteračný dizajn

Hneď ako vytvoríme hrubú verziu požadovanej časti, okamžite ju vytlačíme a konzultujeme dizajn a možné zmeny s vami. Radi tento proces zopakujeme, kým nemáte presne to, čo chcete.

Funkčný prototyp

Konečným výsledkom našej práce je prototyp, ktorý môžeme ďalej vylepšiť elektronikou, lakovaním a brúsením atď.

poradenská činnosť

Naši odborníci vám radi pomôžu a poradia sa s prípadnými zmenami v ľubovoľnom okamihu, či už ide o predspracovanie (spracovanie dát), spracovanie (tlač) alebo kompletný postproces po výrobe.

Perfektné prototypy

Veľkoplošné služby 3D tlače sú dnes k dispozícii aj pre tie najmenšie firmy. Prototypy sú vynikajúce nielen pre tímy dizajnu a výroby, ale aj pre výrobcov, ktorí chcú vylepšiť svoj produkt a optimalizovať ho pre hromadnú výrobu. Rapidprototyping prináša rýchle, podrobné a lacné výsledky.

3D tlač, 3D dizajn a ďalšie

Ak ste spokojní s prototypom, ktorý sme poskytli, radi vám poskytneme ďalšiu podporu a dokonca spustíme hromadnú výrobnú operáciu.

Chcem vyvinúť prototyp!

Posledné ukážky 3D tlače

800 EUR 5 dní

3D tlač a následné brúsenie a farbenie budovy Uranie pre modelové koľajisko vo Viedni.

100 EUR 2 dny

3D tlač, rezanie a následné lakovanie modelu mikroskopu.

3D tisk Praha

Prečo Sharplayers

Chceme, aby ste uspeli a vaše vízie boli skutočnosťou. Získať 3D prototyp je s nami jednoduchšie, rýchlejšie aj lacnejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac o spoločnosti
3D tlač už
do 24 hodín
Konzultácie 3D
dizajnu zadarmo
Výborný pomer
cena / kvalita
Garancia termínov
a vrátenie peňazí

Píšeme na blogu

Je pravdou, že na prípravu 3D modelu sa nezaobídete bez kvalitného 3D CAD programu, v ktorom pripravíte 3D dizajn. Našťastie existujú aj kvalitné neplatené programy, a my vám dnes ukážeme, ktoré to sú. Môžete si v nich vytvoriť vlastné plnohodnotný 3D model. Výrazne tak zlevníte výslednú cenu prototypu. Je pravdou, že na prípravu 3D modelu sa nezaobídete bez kvalitného 3D CAD programu, v ktorom pripravíte 3D dizajn. Našťastie existujú aj kvalitné neplatené programy, a my vám dnes ukážeme, ktoré to sú. Môžete si v nich vytvoriť vlastné plnohodnotný 3D model. Výrazne tak zlevníte výslednú cenu prototypu.

(viac…)

Ďalšie články

Často sa pýtate

Dokážeme vytlačiť objekty od 1×1 mm po zostavy dielov s veľkosťou aj niekoľko metrov. Vieme vkladať závitové vložky a kovové výstuhy. Tlačíme z väčšiny dostupných materiálov, od PLA po ULTEM. Zvládame technológiu rozpustných podpôr aj viac-materiálového tlače. Materiály s prímesou karbónu, alebo tlač z flexibilné gumy.

Nezaoberáme sa však iba 3D tlačou, ale dokážeme vyvíjať kompletné produkty za pomoci všetkých ďalších technológií – CNC obrábanie, rezanie laserom a vodným lúčom, ohýbanie plechov, výroba z plexiskla pod.

Môžete poslať dáta cez kontaktný formulár, alebo nám napísať na chate. Dáta môžu byť 3D model, výkres, fotografie, alebo skica. Čím viac nám o vašom budúcom výrobku oznámite, tým lepšie dokážeme vybrať vhodný materiál a postup. Poradíme si ako s 3D tlačou podľa vašej predlohy, tak s kompletným vývojom funkčných prototypov, vrátane rôznych doplňujúcich služieb. Navrhneme zostavy dielov, ozubené kolesá a prevody, zabezpečíme výrobu DPS vrátane osadenia, finálny produkt naprogramujeme, alebo nalakujeme.

Spracujeme väčšinu 3D súborov, 2D výkresy, aj naskenované skice. Môžete teda posielať dáta v prakticky ľubovoľnom formáte, ak je akýkoľvek problém, obratom sa s vami spojíme a navrhneme riešenie.

Špecializujeme sa za technické modely. Navrhneme kompletné zostavy strojov, zariadení či stiahnutý inštalačný šablóny a vodítka. Ale tiež prevedieme do 3D budovy z výkresu a alebo fotografií. Zabezpečíme priemyselný dizajn pre vás produkt.

Centrum pomoci